Sıkça sorulan sorular

Geniz eti bitkisel tedavisi ve ameliyatsız çözümüne ilişkin ve ilgili bitkisel ürün hakkında sıkça sorulan sorulara ilişkin bir sayfadır.

Yaşı küçük çocuklara uygulanabilir mi?

6-8 aylık ve üzeri olan bütün çocuklara yemesi uygundur.

Kulak Burun Boğaz doktorumu bırakıp sizin dediklerinize mi tabi olacağım?

Asla doktorunuzla ilişkinizi kesmenize gerek yoktur. Çünkü iyileşmenin kalitesini onlara tasdik ettirerek doğru bir karar verdiğinizi anlarsınız. Doktorunuzu değiştirmeyin ki gerçekten geniz etini küçüldüğünü size söylesin.

ŞU AN DA ÜRÜN TEKNİK OLARAK ÜRETİLEBİLMEKTEDİR.

BU ÜRÜN KLİNİK ÇALIŞMA YA AÇIK OLAN İŞBİRLİĞİ İÇİN DÜŞÜNÜLMEKTEDİR.

Doktorum bitkisel iyileşmeye karşı çıkarsa ne yapayım?

Doktorunuz yanlış bir şeyden korumak ister. İyileşmeden değil elbette sizi korumak ister ancak bu iyileşme için Tarım bakanlığından ve sağlık bakanlığından müsaade aldığımızda tereddüt etmeyeceklerdir. Çünkü iyileşme gerçekten hızlı ve kaliteli olacaktır.

Yapısal bozukluklarda düzelir mi?

Geniz etine bağlı ise şekil tamamen düzelir. Geniz etinin KBB uzmanı tarafından tamamen kalmadığı tespit edildikten sonra şekil bozukluğu için uygun bitkisel destek verilir. Çocuk geniz eti sebebiyle geceleri ağzı açık uyuyor. Sürekli horluyor. Konuşma net değil ve süratli, oldukça aceleci ve heyecanlı, dikkat ve konsantrasyonu bozuk ve zayıf yemek yemesi problemli bir lokmayı alıp birkaç dakika boyunca evirip çeviriyor, yanağında tutuyor.

Kolay yutamadığı gibi iştihası da oldukça düşük, bu durumda fayda sağlar mı?
İlk günlerde rahatlama başlar 20 günde %20 nefes yolu açılır. İştihası açılır ve rahatı ilk günlerden itibaren artar.

Geniz eti (Adenoid) nerededir?

Geniz eti (Adenoid) nasofarinks adı verilen ve yutağın üst kısmında yani burun boşluğunun arka tarafında olduğundan bademcikler gibi görülmezler. Küçük dili de oldukça iri boğazını ortalıyorsa küçük dilde de düzelme ve küçülmeler görülebilir. Geniz eti büyümeleri Orta kulakta havalanma bozukluğu ve buna bağlı kulak zarında çökme ve işitme kaybı sebebiyle iletişim bozukluğuna sebep olduğundan gecikme uygun olmadığından bitkisel iyileşme ile bu şikâyetler den Orta kulakta havalanma bozukluğu ilk günlerden itibaren havalanma başlayacaktır. Geniz eti ve bademcik büyümelerine bağlı olan veya olmayan infeksiyonların(iltihapların) sebep olacağı kalp kapakçıkları ve böbrekler ve idrar yolu iltihapları tam kullanımda ilk 20 günde riskten kurtulur ancak iyileşme bitmiş olmaz. Bademciklerin büyük olması sebebiyle oluşan yutma beslenme ve konuşma sorunları ve bademcikler üzerindeki yiyecek artık sorunları her gün azalır ve ağız hijyeni her geçen gün artar. İşitme kazanımları anne baba tarafından fark edilebilir. Çocukta oyun oynama isteklerinde artış olur. Geniz eti (Adenoid) büyümesi öncelikle burun tıkanıklığına yol açtığından ve Ağzı açık uyuma ve horlamaya sebep olduğundan bu şikâyetlerini GHY ve HHY kombinasyonu bu şikâyetleri her gün %1-2 nispetinde azaltır. Geniz akıntısı mideye akıntısı burun yoluna döner. -Çene ve yüz kemiklerinde gelişim bozukluğu düzelmesi için geniz eti problemleri tamamen veya kısmen düzelince başlanır ve yüz şeklindeki bozuklukların düzelmesini anne babanın anlayabilmesi için mutlaka ilk günden itibaren 3 er gün aralıklarla dijital fotoğrafları çekilmelidir. Yüz şeklindeki düzelmelerdeki gören anne baba memnun olacaktır. Sinüzit denilen sinüs iltihapları burundan akmaya başlar ve buna bağlı baş ağrıları ortadan kalkar. Yan etki zannetmeyin İdrar yolu iltihabı var ise böbrek bilgesinde geçici sancı olabilir idrardan iltihap akışını takip ediniz. Ağız kokusu da gider mi? İlk 20 günde umumen kalmaz. Hastada reflü var ise 40-60-80 gün gerekir. Dişleri çıkmadı faydası olur mu? Çıkmayan dişler çıkar ağızda ki şekil bozuklukları varsa düzelir. Kansızlığı düzelir mi? İlk 40-80 gün arası kansızlığı tamamen düzelir. Hiç bir yan etkisi yoktur. Çocuğun görülmesi çok uygun olur. Ameliyat olmasına gerek olmadığına ilerleyen günlerde gerek olmadığına doktorunuza danışabilirsiniz. 40-60 gün arasında şikayetlertamamen geçse de doktorunuza gösteriniz. İyileşme 60-80 gün arasında yeterli olabilmekte ancak KBB uzmanına gösterilmesi ile iyileşme miktarı belirlenebilir. Diş çürümeleri durur. Yeterli bitkisel destek alanlarda dişlerin çürümediği görülür. Bademcik ve geniz eti yaşına göre çok büyük olduğunu söylendi ve ameliyat dediler ben ameliyat düşünmüyorum bitkisel bir çözüm istiyorum var mı? Bademcik ve geniz etinin ameliyatsız bir iyileşmesi var. Ruhsat alınınca hizmete girecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir