Bitkisel ürün özellikleri

(Sadece klinik çalışmalar için üretilebilir.)

Ghy: Genel hücre yenileyici ve ITRAH adlı bitkisel ürün 2 ayrı terkipten oluşacaktır. İsimleri ve genel özellikleri şöyle olacaktır;

İçeriği nasıldır?

Tamamen bitkisel olup; hayvani ve kimyasal bir katkı içermez. Vücuda zararlı bir etken madde içermez. Çitlenbik (menengiç) ve meyve dış kabuklarının(çekirdekleri değil) ve Turnagagası bitkisinin olgunlaşmış meyvelerinden ve tohumlarından ve güvercin gözü bitkisini tohumlarından damıtma usulü ile elde edilebilmektedir. İşlenme sırasında çok düşük ısı ve düşük basınç da üretilir. Kullanılacak bitkisel ürün tamamen bitkisel olup; kimyasal ve alkolit içeren bir bitkisel öz içermemektedir. Geniz eti iyileşmesinde kullanılacak karışımın içeriği tamamen bitkisel olacaktır.

Geniz etinin iyileşmesinde kullanılabilecek terkipleri kısaca nedir?

Boğaz iltihaplanması ve bademcikleri ve bronşitte düzelir. Bu seçenek de kullanılacak bitki özlerinin iyileşme özellikleri ve isimleri şunlardır: Ruhsat alındığında isimleri ve teknik özellikleri şöyle olacaktır; Genel hücre yenileyici (GHY) Temel Özellikleri; lenfamatik dokulardaki istenmeyen büyümeleri ilk günden itibaren küçültür. Kansızlığı düzeltir. Bademciği küçültür. Savunma sistemini güçlendirip; makrofajların mikroplarla savaşmasını artırır. Ateşlenmeye sebep olur.

Kansızlık sebeplerini ortadan kaldırır hormonların orijinal çalışmasını sağlar vücudun tanıma sisteminin orijinal çalışma moduna geçirerek ve bazı enfeksiyonları vücuttan temizleyerek, geniz etini küçültür. Tümörleri belirgin şekilde küçültebilecektir. Ancak bazı gizli enfeksiyonları Itrah olmadan bazı kişilerde iyileşme hızı düşecektir. Hücrelerin yenilenmesi için hücreleri temizler ve yenilenmesine yardımcı olur. Bağışıklık sistemini hızla güçlendirir. Kansızlığı giderir. Tamamen bitkisel olup yan etkisi yoktur. Geniz etini küçültür. Orta ve iç kulak iltihabı temizleme ve sıvı birikmesinin atılması özelliği ortadır. Diş çürümesini Durdurma özelliği çok iyidir. Kısa süreli ciltte sivilceye sebep olurlar 3-7gün içinde yok olur Bademcik iltihabını temizleme ve Bademciği küçültme özelliği iyidir.

En küçük kullanılabilme yaşı 6ay Hamilelerde kullanılabilme özelliği hekim kontrolünde kullanılabilir. Ateşlenmeyi önlemediği için HHY ile birlikte kullanılması zorunludur. İlk 1-2 hafta İştahı azaltabilir. Sonra iştahı açar. HHY ile birlikte iştah azaltma etkisi kalkar. Hızlı hücre yenileyici (HHY); Ateşlenmeyi önleyicidir. Hücre içinde ve dışındaki özellikle bademcik iltihaplanmasını, orta ve iç kulaktaki iltihap ve idrar yolu enfeksiyonlarını ilk günlerden itibaren vücuttan dışarı atar. Bademciği ve geniz etini hızla küçültür.

Makrofajların savaşacağı mikroorganizmaları vücuttan hızla uzaklaştıracağı için ateşlenme sebebini ortadan kaldırır. Tamamen bitkisel olup yan etkisi yoktur. Ateşlenmeyi önler iltihap ve enfeksiyonları temizler. Orta kulak iltihabı temizleme özelliği çok iyidir. Orta kulaktan sıvı birikmesinin atılması özelliği iyidir. Cilt hastalıkları olanlar özellikle uzun süre kortizon içerikli ilaç kullananlarda sedef de sedefi azdırmış zannedilebilir. İçerdeki derdi dışarı attığı için cilt de geçici ödemler kabuklaşmalar olsa da devam edin ilerleyen günlerde sedefte önemli kalıcı faydayı göreceksiniz. Diş çürümesini Durdurma özelliği iyidir.

Kısa süreli ciltte sivilceye sebep olurlar 3-7gün içinde yok olur Bademcik iltihabını temizleme ve Bademciği küçültme özelliği iyidir. En küçük kullanılabilme yaşı 6ay Hamilelerde kullanılabilme özelliği hekim kontrolünde kullanılabilir. Cilt kaşıntılarını giderir. İştah açıcıdır. GHY ve HHY birlikte kullanılınca faydaları: Kullanımı ağız yolundan yutularak ve kolaydır. Kullanım sırasında rehberlik edilecektir. Geniz etinin ameliyatsız iyileşmesi bitkilerle mümkündür. Burun tıkanıklığında ilk haftada bile belirgin iyileşme görülür. Tamamen bitkilerle iyileşme edilebilir. Bademcik iltihaplanması(tonsilit) da ortadan kalkar. Gece horlamaları ilk 20 günde duyulmayacak seviyede azalacaktır. Kansızlık varsa düzelecektir.

Geniz eti ve bademcik ameliyatlarına gerek kalmayacaktır. HHY bulunabildiğinde Itraha ihtiyaç duyulmaz. GHY ve HHY Hangi yaşta bu bitkisel iyileşme uygulanabilir? 0.6 yaşından ömrün sonuna kadar kullanılabilir. Yaşın önemi yoktur. Her yaşta kullanılabilir. Yiyecek yiyen 6 aylık bebekler bile kullanabilir. GHY ve HHY birlikte kullanıldığında CD4 ve CD8 değerlerini de düzelttiği için Aidsiyileşmesinde de vücudun savunma sistemini hızla güçlendirecek ve virüs yükünü her gün %0,5-1 arasında düzeltecektir.

Geniz etinin küçüldüğünü ilk bir haftada genizden mideye akan akıntılar normal atık yolu olan burun akıntısı ve nefesteki rahatlamayla belli olur. 2.3. ve 4. haftalarda horlamanın önemli ölçüde azaldığı görülecektir. Nefes almadaki rahatlamada bu zamanda belirgin şekilde görülecektir. Kansızlık ve varsa bademcikleri de düzelecektir. Fazla kilosu olanların fazla kiloları azalacaktır. Varsa başka hormonal bozukluklarda düzeldiği anne-baba tarafından görülebilecektir.

Itrah: Genizeti sebebiyle yüzdeki şekil bozukluklarında yüzün orijinal güzelliğine kavuşması için geniz etinin iyileşmesi bittiği KBB uzmanı tarafından tespit edildiğinde başlanır. İştahı keser. Guatr hastalarında gerek duyulur. Lenf sistemi düzenleyici: Bademciği çok büyükse ihtiyaç olabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir