Bitkisel tedavi süreci

Geniz eti (Adenoid) nasofarinks adı verilen ve yutağın üst kısmında yani burun boşluğunun arka tarafında olduğundan bademcikler gibi görülmezler. Küçük dili de oldukça iri boğazını ortalıyorsa küçük dilde de düzelme ve küçülmeler görülebilir.

Geniz eti büyümeleri Orta kulakta havalanma bozukluğu ve buna bağlı kulak zarında çökme ve işitme kaybı sebebiyle iletişim bozukluğuna sebep olduğundan gecikme uygun olmadığından bitkisel iyileşme ile bu şikâyetler den Orta kulakta havalanma bozukluğu ilk günlerden itibaren havalanma başlayacaktır.

Geniz eti ve bademcik büyümelerine bağlı olan veya olmayan infeksiyonların (iltihapların) sebep olacağı kalp kapakçıkları ve böbrekler ve idrar yolu iltihapları tam kullanımda ilk 20 günde riskten kurtulur ancak iyileşme bitmiş olmaz. Bademciklerin büyük olması sebebiyle oluşan yutma beslenme ve konuşma sorunları ve bademcikler üzerindeki yiyecek artık sorunları her gün azalır ve ağız hijyeni her geçen gün artar. İşitme kazanımları anne baba tarafından fark edilebilir.

Çocukta oyun oynama isteklerinde artış olur. Geniz eti (Adenoid) büyümesi öncelikle burun tıkanıklığına yol açtığından ve Ağzı açık uyuma ve horlamaya sebep olduğundan bu şikâyetlerini GHY ve HHY kombinasyonu bu şikâyetleri her gün %1-2 nispetinde azaltır. Geniz akıntısı mideye akıntısı burun yoluna döner.

-Çene ve yüz kemiklerinde gelişim bozukluğu düzelmesi için geniz eti problemleri tamamen veya kısmen düzelince başlanır ve yüz şeklindeki bozuklukların düzelmesini anne babanın anlayabilmesi için mutlaka ilk günden itibaren 3 er gün aralıklarla dijital fotoğrafları çekilmelidir. Yüz şeklindeki düzelmelerdeki gören anne baba memnun olacaktır. Sinüzit denilen sinüs iltihapları burundan akmaya başlar ve buna bağlı baş ağrıları ortadan kalkar.

Yan etki zannetmeyin İdrar yolu iltihabı var ise böbrek bilgesinde geçici sancı olabilir idrardan iltihap akışını takip ediniz. Ağız kokusu da gider mi? İlk 20 günde umumen kalmaz. Hastada reflü var ise 40-60-80 gün gerekir. Dişleri çıkmadı faydası olur mu? Çıkmayan dişler çıkar ağızda ki şekil bozuklukları varsa düzelir. Kansızlığı düzelir mi? İlk 40-80 gün arası kansızlığı tamamen düzelir.

Hiç bir yan etkisi yoktur. Çocuğun görülmesi çok uygun olur. Ameliyat olmasına gerek olmadığına ilerleyen günlerde gerek olmadığına doktorunuza danışabilirsiniz. 40-60 gün arasında şikayetlertamamen geçse de doktorunuza gösteriniz. İyileşme 60-80 gün arasında yeterli olabilmekte ancak KBB uzmanına gösterilmesi ile iyileşme miktarı belirlenebilir.

Diş çürümeleri durur. Yeterli bitkisel destek alanlarda dişlerin çürümediği görülür. Bademcik ve geniz eti yaşına göre çok büyük olduğunu söylendi ve ameliyat dediler ben ameliyat düşünmüyorum bitkisel bir çözüm istiyorum var mı? Bademcik ve geniz etinin ameliyatsız bir iyileşmesi var. Ruhsat alınınca hizmete girecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir