Bitkisel tedavi mantığı

Savunma sistemini güçlendirir. Hipofiz ve hipotalamus da yaptığı düzeltmelerle geniz etini tümör ve kistleri bitirir. Uykuda ağzı açık uyuma ve uykuda nefessiz kalma (apne) ilk haftalarda azalır ilerleyen haftalarda azalır ve görülmez.

Yan Etkileri Var Mı?

Bu karışımların herhangi bir yan etkisi olurmu? Yan etkisi yoktur. Etkisi ilk 3-5 günde nefeste açılma ilk 5-7 günde geniz akıntısı burundan akmaya başlar.

Geniz eti sebebiyle Orta kulak ve iç kulakta iltihap varsa; geçici sancı olursa korkulmaz kısa zamanda burundan iltihapların akmasıyla sancı sebebi ortadan kalkar. Kansızlık iyileşmelerinde 10 yıldır bilinen hatta hamile kadınların kansızlığında hekim nezaretinde çocuk düşmesini önlemek için dahi kullanılabilir.

İyileşme mantığı bu dokunun yani geniz etinin büyüme sebebi olan hormonal sistem üzerindeki baskıların kalkmasıyla hızla geniz eti küçülmektedir. Yemek yerken ve hareket kısıtlılıkları ilk haftada çok belirgin düzelmeler gözlenir. Allerjikriniti olanlarda kullanılabilir bunda da fayda sağlar. Allerjikrinitte iyileşmede netice alabilmek için geniz eti ve bademciklerdeki iltihabın bitkisel metotla iyileşmesi gerçekleştikten sonra uygun olmaktadır. Allerjikrinit iyileşmesi için geniz eti iyileşmesi bittiğinde bir şey söylenebilir.

Ateşlenme ihtimali olabilir. Ciltte ödem ve sivilce gibi cerahat atışı görülebilir. Sivilce ve ödemler geçicidir. 10-15 gün sürebilir. Ciltten iltihap ve cerahat atışı olabilir. Bademcik iltihabı (Tonsilit) olanlarda bademciklerin içi temizlenirken bademcik etrafında iltihapların atıldığı görülebilir.

Ciltteki atılamayan cilt altı gizli enfeksiyonları ciltten atacağından sivilce görünümde 6-12 gün arsında hafif atıklar atılabilir geçicidir bitkisel desteği kesmeye gerek yoktur. Bu karışım ergenlik sivilcelerinin de yok olmasını sağladığından cilt öncekinden daha düzgün hale gelecektir. Geçici öksürük ihtimali mevcuttur. Nasıl ve ne zaman tedarik edebilirim? Çok az bulunan hammaddeler olduğundan ve yeterli kalitede olmayınca malzeme temini yapılmadığından gerekli hammaddeler bulunabilmekte irtibat halinde olunursa bazen az da olsa beklenmedik bir vakitte bir iki kişilik bulunabilmektedir. Hammadde olduğunda hekim kontrolünde yardımcı olabiliriz.

Geniz eti iyileşmesinin diğer faydaları

ilk günlerde rahatlama şeklinde görülecek, varsa kansızlık azalacak nefes açılacak, horlamalar azalacak ve enfeksiyonların (iltihapların) en önemli sonuçları olan, kalp kapakçıkları, eklem ve böbreklerin zarar görmeleri önlenecektir. Geniz etinin küçülmesi oranında burundan solunan havanın ısısı ve neminin ayarlanması ve zararlı parçacıkları tutması artar ve geniz akıntısı burundan akmaya başlayarak yüz rengindeki soluk görünüm pembemsi ve temiz bir renge dönüşür ve solunum yolu problemleri azalır.

Gece yeterli nefes alamadığından geniz etinin küçülmesi nispetinde sabahları geniz eti bulunan kişide ki canlılık gün gün artar. Kişinin solgun bakışları canlanır. Orta kulakta havalanma bozukluğuna bağlı işitme kaybı kulakların zarında çökme ve iletişim bozukluğunda geniz etinin küçülmesi nispetin de olumlu yönde artış olacak ve bu (çocuklar için) okul başarısında ve algılamalarda önemli ölçülerde düzelecektir. Kişi de işitmede artış fark edilebilir. Bazen de anne-baba fark edebilir. 1 yaş üzeri çocuklar da kullanılabilir. Bitkisel karışım ağız yoluyla alınmaktadır. Görünümü haşhaş ezmesine benzemektedir.

Aç veya tok karna yenilebilir. Yüz ve çene kemiklerinde gelişim bozukluğu düzelecektir.18 yaş öncesi daha hızlı düzelir. Yüz şeklinde de bozulma var ise önemli ölçüde düzelecektir. Ağzı açık uyuma ve horlamanın derecesi belirgin şekilde azalarak tamamen düzelecektir. Bademciklerin küçülmesi ile yutma, beslenme ve konuşma sorunları ve konuşma bozukluklarında düzelmeler görülecektir. Ağız kokusu sebepleri olan bademcik üzerinde biriken gıda artıklarının birikmesinin azalması sebebiyle ağız hijyeni artacak ve ağız kokuları tamamen gidecektir. Geniz eti iyileşmesi her yaş için mümkündür.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir